** Hotel Radesov ubytovanie Kasperske hory

Hotel Kasperske hory Radesov

Ubytovanie Hotel Radešov Kašperské Hory :
Hotel Radešov je rodinný hotel, ktorý nájdete v blízkosti mestečka Kašperské Hory a rieky Otavy. Okolie Kašperských Hôr patrí svojou krajinou a prírodou k najcennejším častiam Šumavy, je zahrnuté do chránených území Prírodný park Kašperská vrchovina, Chránená krajinná oblasť Šumava a Národný park Šumava.

Hotel Radešov Kašperské Hory ubytovanie :
Ubytovacia kapacita hotela je 55 lôžok v 2 až 5 lôžkových izbách turistickej kategórie (sociálne zariadenia, sprchy - teplá voda na poschodí).

Radešov Hotel ubytovanie Kašperské Hory služby :
Reštaurácia, parkovisko. Spoločenská miestnosť s TV, miestnosť pre deti, učebňa. Detské a športové ihrisko. Hotel je vhodný pre školy, škôlky v prírode, športové sústredenia, organizovanie kurzov, rekreáciu jednotlivcov aj skupín.

Kašperské Hory ubytovanie Šumava Hotel Radešov reštaurácia :
Súčasťou hotela je reštaurácia s celodennou prevádzkou a výbornou domácou kuchyňou. Novo postavená letná terasa s grilom a s výhľadom na detské a športové ihrisko.

Dovolenka Šumava Hotel ubytovanie Radešov okolie :
V okolí hotela sa nachádza niekoľko kultúrnych a historických pamiatok, napríklad hrad Kašperk a zrúcanina hradu Rábí. Krásny výhľad na okolie sa ponúka z rozhledne Svatobor. Mesto Sušice poskytuje návštevníkom bohaté kultúrne a športové vyžitie. 3 Km od hotela sa nachádza mesto Kašperské Hory, kde nájdeme múzeum Šumavy a múzeum historických motocyklov. Turisticky veľmi zaujímavá je rieka Vydra. Na tejto rieke, neďaleko od hotela, sa nachádza historická elektráreň Čeňkova Pila. Najbližším hraničným prechodom je Železná ruda (cca. 25 km).

Hotel Radešov Kašperské Hory aktivity :
Zimné aktivity - Najbližšia zjazdovka je vzdálelená 4 km, v Kašperských Horách, možnosť prepravy minibusom. V celom okolí je množstvo bežeckých tratí.
Letné aktivity - Ideálne podmienky pre turistiku, cykloturistiku a vodné športy. Na objednávku je možné zapožičať lode, raft a horské bicykle. Kúpanie v rieke pri hoteli alebo v 2 km vzdialenom kúpalisku Annin. Možnosť jazdy na koňoch, hubárčenie, rybolov.

Autobusové spojenie : Sušice - smer Kašperské Hory, zastávka Radešov, odtiaľ 600 m pešo.
Vlakové spojenie: Sušice odtiaľ autobusom.
Hotel Kasperske hory Radesov - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýHotel Kasperske hory Radesov - Pri hotely je vlastné parkoviskoHotel Kasperske hory Radesov - hotel má reštauráciuHotel Kasperske hory Radesov - k dispozícii letná terasa
Odporúčajte tyto stránky:
 
Hotel Radesov ubytovanie Kasperske hory Aktuálne počasie: jasno
Aktuálne počasie:
Denná tepl.: 5 °C Nočná tepl.: 0 °C Vietor: 23 m/s